Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. valdemar

Член

Издирва се Стефан Маринов, който е изчезнал на 19 юни по обед и от тогава никой не го е виждал.
    Стефан е на 30 години, висок е около 1,60 м, с къса кафява коса и кафяво-зеленикави очи. Бил е облечен с черно кожено яке и светъл панталон. Няма в себе си документи за самоличност.
    Умоляват се всички, които са виждали Стефан и имат някаква информация за него, да се обадят в най-близкото полицейско управление.

2. valdemar

Член

Знам, че Стефан влизаше тук и пускаше свои картини.
    Имам един сериозен въпрос: някой тук засегнал ли е Стефан по някакъв начин, възможно ли е да се е обидил на някого от форума, някой да му се е подиграл за нещо, макар и индиректно? Нямам възможност да изчета всичките теми, за да преценя сам, затова питам директно.Надявам се, всеки знае, че думите са най-голямото оръжие на човек и трябва винаги да се внимава какво и как се говори.
    ПП: Не обвинявам никого за нищо, просто питам.

3. vasko

василаки

Не беше влизал тук от известно време, беше казал, че има проблеми. Не е поствал сигурно от няколко месеца, беше помолил да му изтрият акаунта, което и стана. Акаунтът му не е трит без негово съгласие.

Аз лично, отделно от форума, се помъчих да му дам кураж и насърчение в един частен разговор онлайн (мисля беше тук на ЛС или на скайп, не помня), но това беше отдавна и не съм имал впечатление да се е засегнал или по-скоро не помня да ми е отговарял Никой не помня да се държал грубо с него, даже мислехме, че се подобряват нещата в живота му.

Надявам се да се намери!!!

4. valdemar

Член

Благодаря много за споделеното!
    Надявах се и други да пишат в темата, но явно нямат особен интерес.
    Умолявам всеки един да разпространи информация за изчезването му и ако разбере нещо, да ми пише!
    Всяка една помощ е важна!
    Днес по обед сме организирали група за търсенето му.

5. vasko

василаки

Просто форумът е слабо посещаван.

Намерихте ли го?

6. valdemar

Член

Не.

7. Rotorblade

Член

Ужас! :(

8. valdemar

Член

Все още го няма.

9. vasko

василаки

10. Satanasov

EVIL D!CK

Аз също говорих с него 2 дни преди да изчезне. Стори ми се много дисбалансиран и търсещ. Дори ме нападна и обвини за някакви неща, но след като поговорихме спокойно той сякаш се поуспокои и се кротна. Каза, че сам осъзнава, че има нужда от специализирана помощ и че ще се оттегли малко от публичното пространство. Ще порисува неща които не го мъчат и ще го направи за себе си, а не за другите. И няколко дни след това разбрах, че изчезнал.

От малкото което знам за него оставам с впечатлението, че тези проблеми са тлеели отдавна. Някакво неудовлетвореност от действителността, което е присъщо за по-чувствителните натури.

Силно се надявам да го намерят и всичко да се оправи.

11. vasko

василаки

Ако е бил достатъчно самокритичен, за да знае, че има нужда от помощ, вероятно като е излязал, в лутанията си е стигнал до някоя позната болница или полиция, но го е било страх да влезе вътре, така че би бил някъде наоколо в пущинака. Може да е там или на някое място, където се чувства сигурен. Друга възможност е да е направил някъде вандалска проява (примерно е огладнял и е откраднал храна) и да са го въдворили в някое РПУ, откъдето да са го препратили в местната психиатрия, т.е. на сигурно място е, просто не са ви казали още - ако от него не са могли да научат контакти и адрес, няма как да знаят да ви повикат, и откровено казано доколкото знам не си дават особено зор. Проверете тези учереждения в района ако още не сте.
    При всички случаи е достатъчно интелигентен, за да не е загубил инстинкт за самосъхранение, така че имам надежда, че ще се намери. Според мен е някъде в някое мъжко остро или някой изолатор.

ПП. Всичко това са само теории. Кураж!

12. valdemar

Член

Едва ли е направил някаква вандалщина и е затворен в някой полицейски участък. Полицията в цялата страна е уведомена за изчезването му и ако се беше появил някъде, щяха да кажат.

13. Rotorblade

Член

Някакви новини тук??

14. valdemar

Член

не за съжаление.
    Все си мисля, че някой му е посегнал.
    От форума няма ли хора от други градове освен от Пловдив? Примерно от София, от морето. Някой нещо да е видял, чул, разбрал, може и недоразбрал?

15. valdemar

Член

:'( :'( :'(

16. Satanasov

EVIL D!CK

Още ли няма следа?

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg