Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

"Призвание "Герой" търси илюстратор

(9 отговора, 4 участника)
  1. Vilorp

3ир-3ир-Член

Препечатвам новината то форума на книгите-игри, токувиж някой се заинтересувал

Ал Торо » Здравейте приятели,

Съвсем скоро ще ни трябват няколко (две-три) вътрешни, черно-бели илюстрации за една от кратките книги-игри от втори брой на "Призвание герой", при това на един от най-успешните и уважавани автори от "старата вълна", Майкъл Майндкрайм. Това, което предлагаме на удобрения кандидат, е заплащане за илюстрациите (по договаряне) и добра добавка в CV-то - печатно издание в минимум 1000 бройки тираж, разпространено из цяла България.

Всеки заинтересован може да ни изпрати някои от своите илюстрации в близък до този стил до 18-ти август, с което да покаже на автора, че е подходящ за проекта, а с избрания илюстратор ще се работи седмицата след това. Ако не се занимавате професионално с илюстрации, но имате някой познат, който би могъл да е заинтересован, ще се радваме да го насочите към новината

За повече информация:
    http://www.legacyofkreya.com/bg/news/prizvanie-geroi-tarsi-illustrator

2. brokentool

stories

и уважавани автори

3. Vilorp

3ир-3ир-Член

Тачени?

4. brokentool

stories

doublepost?

5. brokentool

stories

извинявай, заяждам се малко. личното ми мнение е, че пишеше добри книги-игри, но като човек..

6. Vilorp

3ир-3ир-Член

Абе доста е заядлив в интерес на истината, ама пък ако седнеш на маса с него е и много приятен събеседник. Знае много и говори аргументирано. От друга страна не знам колко са му завишени изискванията към илюстрациите.

7. Vilorp

3ир-3ир-Член

Привет отново,
    Призвание герой прерасна в организаци „Сдружение Книги-Игри” и един от под клоновете ѝ се занимава с превеждане на чуждоезични книги за българските потребители. Проблема е, че почти никой от новите автори на книги-игри няма илюстрации към книгите си, а пък те са са традиция.
    Новия проект който се предвижда да започне сага е превод на руска книга игра за зомбита в училище. Та въпросът ми е дали някой от вас е рисувал нещо на такава тема, дали би се захванал и дали може да ми предложите евентуално някакви читави стокови илюстрации.

Благодаря за вниманието!

8. orehovka

мускетарка

Не мисля, че някой от хората на този форум е произвеждал stock-ови илюстрации, но ентусиасти винаги се намират. Успех!

Gangnam style!
  9. Snow

Special Ed

Че съм навит да ги нарисувам - навит съм. Стокови (смис, вече нарисувани, само да ги купиш?) илюстрации мисля, че точно тук няма да намериш обаче.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  10. Vilorp

3ир-3ир-Член

Въпросът ми беше по скоро, ако вие нямате илюстлации със зомби които да покажа на издателя дали може да ме насочите към някоя галерия с читави такива.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg