Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. ico_hammer

Аспержа

Здравейте,
    С вас се познаваме неотдавна,но искам да ви се представя(въпреки че съм регистриран още от Март )
    Аз съм на 13 години и обожавам да рисувам.От карикатури до анимационни герой.Моята страст са комиксите.
    Ето затова се регистрирах тук.Надявам се да ми покажете някой техники и т.н. в мойте по-нататъчни теми,за да се пробвам(не рисувам много добре).

Относно рисунките:
    Ще качвам стига да имам време!Ще трябва да ги снимам с фотоапарат или да ги сканирам(най-добре).Останах с впечатлението,че всички рисувате по един страхотен,свой си начин!Много сте приветливи и добри.Надявам се да мога в скоро време да ви пратя някоя драсканица!

Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо!
  2. Rotorblade

Член

Добре дошъл! Айде чакаме рисунки!

3. Lisa

random

и от мен, добре дошъл. рисункиии!

we come, we kill, we claim.
  4. ico_hammer

Аспержа

Споменах в друга тема, че закупих таблет, мисля че беше нов модел... Сега се уча, и мисля като задобрея (като вас ) да пусна некой сполучливи! Приятен ден!

5. fan4battle

..

Дерзай!

6. vasko

василаки

Ицо,
    когато човек прави реклама за нещо което предстои да направи, той му изпива енергията. Ела когато имаш 10-15 неща и сам ще си видищ нивото и ще съумееш да се самокритикуваш.

И най-сигурния начин да знаеш, че си направил нещо добро е че си се строшил от работа над него. Може пак да е зле но за нивото ти трябва да е максимума, който можеш. Ако някой ти е казал, че арта е лека работа, излъгал те е. Иска къртовски труд като всяко нещо, което си заслужава усилията. С писане по форуми това не става. Най-добре си намери някой който се занимава това да ти даде насоки лично - не непременно платен учител, просто познат или познат на познат. След това почвай да рисуваш яко и след няколко месеца покажи най-добрите неща, изтърпи критиките, после пак и така докато стане.

Аз лично съм скептично настроен към критиката във форума защото това е все едно да си с вързани очи и един стадион хора да те упътва към мястото ти. Има няколко професионала, които могат да дадат реалните насоки, кои са те се познава по труда им - аз не се причислявам към тях. Извън това, както казах, трябва да се строшиш от бач.

Дерзай.

7. ico_hammer

Аспержа

Васко,

Разбрах много добре, това което искаш да ми кажеш! Благодаря, че ме просветли. Ще се потрудя да направя нещо, което да покажа. Благодаря!!!

8. Kefo

КефоЗавър

Пускай направо рисунките...до тогава няма какво да се коментира!От бая време пишеш из форума,но още нищо не сме видели!

9. Dragon_Phoenix

Член

Kefo каза:
    Пускай направо рисунките...до тогава няма какво да се коментира!От бая време пишеш из форума,но още нищо не сме видели!

Точно!

"The King's argument was that anything that had a head, could be beheaded, and you weren't to talk nonsense."
    ― Lewis Carroll, Alice in Wonderland
  10. ico_hammer

Аспержа

Елее ами окей... Не знам, критикувайто колкото 'щете Ще ми трябва време да сканирам... Пускам нова тема до края на другата седмица, с рисунките? Окей>

11. Tanuki

Директор на Водопад

защо нова тема ? тази си ти е хубава, пичага

12. Lisa

random

да, пускай тука направо.

we come, we kill, we claim.
  13. ico_hammer

Аспержа

Ами окей... ще дам след малко ще дам някой изображения, които съм нарисувал с таблета... Малко са, защото отскоро рисувам с таблет... Ама скенера ми е стар, трябва да е на Windows XP, че да се сканира. Ако компютъра ми не е на XP, а той е на Winodws 7, не може да се сканира. И ще нося един 3-тия компютър на ремонт и той е на такава операционна програма, че скенера ще проработи. Ще сканирам някой рисунки на компютъра и ще ги пусна тук, обещавам!

14. chr

Член

:3 :3 :3 {}

15. ico_hammer

Аспержа

Бая обяснения... Ох, трябва ми време да сканирам >.<

16. Kefo

КефоЗавър

Аз не разбирам как се сканират рисунките на таблет нали си ги рисувал на таблета( съответно директно на компютъра ) как ще сканираш тогава и за какво ти е?

Аз до тука чувам само оправдания...ако беше нарисувал за всеки безсмислен коментар по 1 рисунка вече щеше бая да си задобрял

17. ico_hammer

Аспержа

18. ico_hammer

Аспержа

Е, искате скапани рисунки? Ето! Няма нужда дори и от критика, понеже са много зле... Просто си играх!
    http://s970.photobucket.com/user/Wolflmao/slideshow/

19. Rotorblade

Член

аз нищо невиждам, незнам...Било прайвит

20. ico_hammer

Аспержа

21. Vilorp

3ир-3ир-Член

Ами не са зле, изглежда все едно са правени с химикалка контурите.

епа ако не излязат сега, кажете ми други начини

22. ico_hammer

Аспержа

По принцип рисуването изисква много практика... А аз сега нямам време. Не съм рисувал с таблета от месеци... И с фотошоп не мога да работя, с нищо. Тези картинки съм ги рисувал в един сайт, там контура е на пиксели и става много гадно. Не са от химиал.

23. Dragon_Phoenix

Член

Ми научи се да работиш с 'фотошоп' или пък 'корел пейнтър'. Има Ютуб, залято е с 'Basic photoshop tutorials', не е кой знае к'ва философия.

"The King's argument was that anything that had a head, could be beheaded, and you weren't to talk nonsense."
    ― Lewis Carroll, Alice in Wonderland
  24. ico_hammer

Аспержа

Сега де да имах време... Ще се въздържа от постове тези дни... Весели празници!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg