Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;) » Ролеви игри

  1. ico_hammer

    Аспержа
    Joined: Мар '13
    Posts: 93

    offline

    Привет,
    Бих искал да ви попитам какви браузърни игри разцъквате,такива от порядъка на Hero Zero,Sofia Wars и други.Аз лично предпочитам игри,в които развиваш героя си,но не мога да намеря. Ако може да ми предложите нещо...?

    Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо!
  2. ico_hammer

    Аспержа
    Joined: Мар '13
    Posts: 93

    offline

    Явно пак не сте много активни...

    Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо!
  3. Tanuki

    Директор на Водопад
    Joined: Дек '08
    Posts: 422

    offline

    http://www.swcombine.com/

    доста развитие на герой те чака

  4. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Ами ние всъщност почнахме друга тема за игри и там споменаваме и такива, които играем в браузър. Затова твоята тук остана неотговорена. Иначе аз бацам понякога Заселници- онлайн която е сити-билдър.

    Gangnam style!
  5. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Едно време бяхме зарибени по MyBrute.

  6. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    The Settlers е много добра стратегия. Наистина интересна браузър стратегия. Единствената засега. Но много разсейва - трябваше да спра да я играя, че нищо не можех да свърша.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  7. ico_hammer

    Аспержа
    Joined: Мар '13
    Posts: 93

    offline

    Ами интересно е,ще пробвам някоя игра,но сега съм запален по BGmafia имам профил 20 ниво и много се кефя
    Не спирайте с предложенията,колкото повече-толкова по-добре

    Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо!
  8. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    fan4battle каза:
    Едно време бяхме зарибени по MyBrute.

    Хахахаха ..... помня го този период беше супер яко

    Аз лично играя един футболен мениджър.Играта се отличава от другите подобни с това, че е интернационална и се играе от стотици хиляди хора по цял свят.Има си национални отбори,първенство на всяка страна и съответно първенците играят шампионски лиги и т.н. :D:D:d не отнема почти никакво време и е зарибявка

    http://trophymanager.com/home/

  9. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Kefo каза:

    Хахахаха ..... помня го този период беше супер яко

    Аз лично играя един футболен мениджър.Играта се отличава от другите подобни с това, че е интернационална и се играе от стотици хиляди хора по цял свят.Има си национални отбори,първенство на всяка страна и съответно първенците играят шампионски лиги и т.н. :D:D:d не отнема почти никакво време и е зарибявка

    http://trophymanager.com/home/

    Знам я тази игра, според мен тази мениджърска игра е по-добра от твоята. http://www.managerzone.com/?lang=bg Аз от 1 година и нещо не играя на игри.

  10. brokentool

    stories
    Joined: Ное '11
    Posts: 567

    offline

    vegetastef каза:

    Аз от 1 година и нещо не играя на игри.

    браузърски, или всякакви?

  11. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    brokentool каза:

    браузърски, или всякакви?

    Само браузърски не играя заради лошият ми интернет. Иначе отдавна имам инсталирани игри на лаптопа ми.

  12. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    абе...
    имаше един браъзрърски пойнт енд клик адвенчър преди 5-6 години space atomesphere първите чаптъри бяха free.
    kinda machinarium

  13. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    vegetastef каза:

    Знам я тази игра, според мен тази мениджърска игра е по-добра от твоята. http://www.managerzone.com/?lang=bg Аз от 1 година и нещо не играя на игри.

    дизайна е ужасен.само като поледнах и ме игуби....иначе може и да е по-добра нз.Аз съм си свикнал на трофимениджъра.Бях стигнал до челни позиций във В група(което е доста престиж) и имах доста солиден отбор.Обаче ме хванаха за едни шмекрии за нелегални трансфери от 2 мои отбора и ме баннаха хахахахаха И сега след година като влезнах пак гледам,че един от тогаващните ми играчи(които си бях изтеглил от собствената школа) сега е един от най-добрите българари и е в националния и ме хвана яд.

  14. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    chr каза:
    абе...
    имаше един браъзрърски пойнт енд клик адвенчър преди 5-6 години space atomesphere първите чаптъри бяха free.
    kinda machinarium

    така ли се казва?

    имаше една адски готина игричка с едно човече, дето се лута из някакви извънземни машинарийки... в опити да спаси планетката си май. рисуванко такова, с много приятна стилизация. не мога да се сетя как се казваше... беше хем сладко, хем стилно.

    а иначе днеска джитках табла на фесбука в офиса. интересното е, че вкъщи ми дава няква грешка и не зарежда. при повечето хора работата е наобратно.

  15. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Kefo каза:

    дизайна е ужасен.само като поледнах и ме игуби....иначе може и да е по-добра нз.Аз съм си свикнал на трофимениджъра.Бях стигнал до челни позиций във В група(което е доста престиж) и имах доста солиден отбор.Обаче ме хванаха за едни шмекрии за нелегални трансфери от 2 мои отбора и ме баннаха хахахахаха И сега след година като влезнах пак гледам,че един от тогаващните ми играчи(които си бях изтеглил от собствената школа) сега е един от най-добрите българари и е в националния и ме хвана яд.

    Работата е там, че не дизайна е проблема, а админите. Затова не играя тази игра. Сложно е за обяснение. Иначе поздравление че си стигнал до челните позиции във В група.

  16. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Абе се тая...аз джиткам колкото да не е без хич.Просто ако играя 2 подобни игри ще ми дойде в повече

  17. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Kefo аз не играя managerzone, защото в играта българският админ е цесекар с ник redalex и досега е банвал само левскари (аз знам че ти левскар). http://press.managerzone.com/index.php?sub=archive&user_id=3884536 Доколкото си спомням той е зодия скорпион. В повечето случаи той подмолно предизвика левскари и ги банва както си иска. Имаше цесекари които не са доволни от действията на админа, но кой ги пита. Аз затова тихо-мълком напуснах играта. А иначе самата игра е шведска.

  18. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    :lol: :lol:

  19. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Ахахахахаха....сериозно ли бе. чорбарска му работа

  20. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Да ти кажа честно е истина. Иначе си прав че е чорбарска работа.

  21. ico_hammer

    Аспержа
    Joined: Мар '13
    Posts: 93

    offline

    brokentool каза:

    браузърски, или всякакви?

    Ами игри в браузър,такива на които да развиваш героя си,защото ми е омръзнало да развивам градове и т.н.

    Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо!
  22. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Здравейте!

    Един приятел от Филипините ме помоли да му помогна с проект за изгра. В момента нямам възможност, но ако някой иска да види за какво става дума и да налее малко пари, да заповяда:

    http://www.indiegogo.com/projects/far-stars


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg