Comics Bistro — Форум » Златният пръст » ПРЕрисувка всеки ден!

  1. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Ясно е, че други желаещи за първата страница на Лумис няма, затова преди да е изтекла седмицата, пускам още една вариация:

    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ!
    И естествено, можете да правите и ваши човечета!

    Gangnam style!
  2. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline


  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Йе, Вегета, твоите много яки са станали Аз моите доста ги кривя.

    Gangnam style!
  4. fluttergirl

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 251

    offline

    Ей, готина инициатива, може и аз да се включа А като минем главите може ли да порисуваме ръце? Имам една страхотна книга за ръце, но съм ужасно несериозна, ако се ръчкаме взаимно може да ме досрамее и да я прерисувам най-сетне.

  5. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    О да, ще има и ръце, и прасета, и дръвчета, и телефони, въобще за каквото се сетиш - ще се рисува всичко.:)

    Gangnam style!
  6. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

    orehovka каза:
    О да, ще има и ръце, и прасета, и дръвчета, и телефони, въобще за каквото се сетиш - ще се рисува всичко.:)

    taka mnogo mi haresva daje i az iskam da se vklu4a
    p.s. ideqta na temata me kefi mnogo

  7. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Gangnam style!
  8. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Според мен са станали по-добре от преди.

  9. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Няма да е лошо да плеснеш цялата книга, Чебу. При Лумис текста е бая интересен и си заслужава да се изчете, вместо само полумеханично прерисуване.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  10. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Книгата наистина е много ценна, но не виждам смисъл да се пуска цялата. Идеята ми е не да се учим да рисуваме в стила на Лумис, с неговия метод, а по-скоро да се използват неговите разяснения за да се осъзнаят дадени принципи. Страниците, които съм постнала до момента не са последователни, но не са подбирани и хаотично. Целта е да се направи нещо просто и разбираемо, да се направи няколко пъти, така че да улегне и после да се приложи това ново осъзнаване към рисуване на неща, които ги няма в книгата на Лумис. (И цялото нещо - по-късно и с други обекти, в други стилове, с други инструктори).

    Иначе който се интересува от цялата книга, да я дръпне от торентите или да се свърже с мен, мога да му я пусна по скайп.

    Gangnam style!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg